Volvo XC60
2.0 T6 Bright | Trekhaak | All season | BLIS | Camera | Pilot As
| Merk | Volvo |
|---|---|
| Model | XC60 |
| Bouwjaar | 2 jan 2024 |
| Type | 2.0 T6 Bright | Trekhaak | All season | BLIS | Camera | Pilot As |
| Km. stand | 53834 km |
| Kenteken | X-392-NX |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Blauw |
| APK bij aflevering | Ja |
| Massa | 2050 kg |
| Vermogen motor (kW) | 186 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Cilinderinhoud | 1969 cc |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 180 km/u |
| CO2-emissie | 22 g/km |
Dealernaam
Van Roosmalen 's-Hertogenbosch
Adres
Afrikalaan 1
Postcode
5232BD
Plaats
S Hertogenbosch
| Merk | Volvo |
|---|---|
| Model | XC60 |
| Bouwjaar | 2 jan 2024 |
| Type | 2.0 T6 Bright | Trekhaak | All season | BLIS | Camera | Pilot As |
| Km. stand | 53834 km |
| Kenteken | X-392-NX |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Blauw |
| APK bij aflevering | Ja |
| Massa | 2050 kg |
| Vermogen motor (kW) | 186 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Cilinderinhoud | 1969 cc |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 180 km/u |
| CO2-emissie | 22 g/km |
Dealernaam
Van Roosmalen 's-Hertogenbosch
Adres
Afrikalaan 1
Postcode
5232BD
Plaats
S Hertogenbosch