Volvo XC60
2.0 T6 Plug-in hybrid AWD Ultimate Dark | Pano | H/K Sound | Surround View | Trekhaak
| Merk | Volvo |
|---|---|
| Model | XC60 |
| Bouwjaar | 7 jun 2022 |
| Type | 2.0 T6 Plug-in hybrid AWD Ultimate Dark | Pano | H/K Sound | Surround View | Trekhaak |
| Km. stand | 45013 km |
| Kenteken | Onbekend |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Wit |
| APK bij aflevering | Ja |
| Massa | 2063 kg |
| Vermogen motor (kW) | 257 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 1,0 l/100km |
| Cilinderinhoud | 1969 cc |
| Bekleding | Leder |
| Topsnelheid | 180 km/u |
Dealernaam
DVZ Automotive
Adres
Kleine Tocht 28
Postcode
1507CB
Plaats
Zaandam
| Merk | Volvo |
|---|---|
| Model | XC60 |
| Bouwjaar | 7 jun 2022 |
| Type | 2.0 T6 Plug-in hybrid AWD Ultimate Dark | Pano | H/K Sound | Surround View | Trekhaak |
| Km. stand | 45013 km |
| Kenteken | Onbekend |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Wit |
| APK bij aflevering | Ja |
| Massa | 2063 kg |
| Vermogen motor (kW) | 257 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 1,0 l/100km |
| Cilinderinhoud | 1969 cc |
| Bekleding | Leder |
| Topsnelheid | 180 km/u |
Dealernaam
DVZ Automotive
Adres
Kleine Tocht 28
Postcode
1507CB
Plaats
Zaandam