Volvo XC40
Recharge Pro
| Merk | Volvo |
|---|---|
| Model | XC40 |
| Bouwjaar | 24 mrt 2022 |
| Type | Recharge Pro |
| Km. stand | 76650 km |
| Kenteken | Onbekend |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Rood |
| APK bij aflevering | Ja |
| Massa | 1930 kg |
| Vermogen motor (kW) | 170 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Bekleding | Stof |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 160 km/u |
Dealernaam
Auto Stuart Elst
Adres
Voltweg 5
Postcode
6662PT
Plaats
Elst
| Merk | Volvo |
|---|---|
| Model | XC40 |
| Bouwjaar | 24 mrt 2022 |
| Type | Recharge Pro |
| Km. stand | 76650 km |
| Kenteken | Onbekend |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Rood |
| APK bij aflevering | Ja |
| Massa | 1930 kg |
| Vermogen motor (kW) | 170 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Bekleding | Stof |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 160 km/u |
Dealernaam
Auto Stuart Elst
Adres
Voltweg 5
Postcode
6662PT
Plaats
Elst