Volvo XC40
Recharge Twin Plus 78 kWh
| Merk | Volvo |
|---|---|
| Model | XC40 |
| Bouwjaar | 27 sep 2022 |
| Type | Recharge Twin Plus 78 kWh |
| Km. stand | 41556 km |
| Kenteken | X-313-DF |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Wit |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 2088 kg |
| Vermogen motor (kW) | 300 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Bekleding | Stof |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 180 km/u |
Dealernaam
Vos Autobedrijven Veghel
Adres
Mountbattenweg 8
Postcode
5466AX
Plaats
Veghel
| Merk | Volvo |
|---|---|
| Model | XC40 |
| Bouwjaar | 27 sep 2022 |
| Type | Recharge Twin Plus 78 kWh |
| Km. stand | 41556 km |
| Kenteken | X-313-DF |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Wit |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 2088 kg |
| Vermogen motor (kW) | 300 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Bekleding | Stof |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 180 km/u |
Dealernaam
Vos Autobedrijven Veghel
Adres
Mountbattenweg 8
Postcode
5466AX
Plaats
Veghel