Volvo V90
2.0 D3 R-Design | Pilot Assist | Trekhaak |
| Merk | Volvo |
|---|---|
| Model | V90 |
| Bouwjaar | 25 okt 2017 |
| Type | 2.0 D3 R-Design | Pilot Assist | Trekhaak | |
| Km. stand | 323621 km |
| Kenteken | RB-301-Z |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Stationwagon |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Zwart |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1602 kg |
| Vermogen motor (kW) | 110 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 4,5 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Verbruik stad | 5,2 l/100km |
| Verbruik snelweg | 4,1 l/100km |
| Cilinderinhoud | 1969 cc |
| Bekleding | Half leder / alcantara |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 205 km/u |
| CO2-emissie | 119 g/km |
Dealernaam
Auto Heijkamp
Adres
Vierhouterweg 22
Postcode
8075BJ
Plaats
Elspeet
| Merk | Volvo |
|---|---|
| Model | V90 |
| Bouwjaar | 25 okt 2017 |
| Type | 2.0 D3 R-Design | Pilot Assist | Trekhaak | |
| Km. stand | 323621 km |
| Kenteken | RB-301-Z |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Stationwagon |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Zwart |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1602 kg |
| Vermogen motor (kW) | 110 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 4,5 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Verbruik stad | 5,2 l/100km |
| Verbruik snelweg | 4,1 l/100km |
| Cilinderinhoud | 1969 cc |
| Bekleding | Half leder / alcantara |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 205 km/u |
| CO2-emissie | 119 g/km |
Dealernaam
Auto Heijkamp
Adres
Vierhouterweg 22
Postcode
8075BJ
Plaats
Elspeet