Volvo V60
Apple carplay leer
| Merk | Volvo |
|---|---|
| Model | V60 |
| Bouwjaar | 19 jun 2024 |
| Type | Apple carplay leer |
| Km. stand | 67978 km |
| Kenteken | KHJ-91-J |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Stationwagon |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Grijs |
| APK bij aflevering | Ja |
| Massa | 1964 kg |
| Vermogen motor (kW) | 186 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Cilinderinhoud | 1969 cc |
| Bekleding | Leder |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 180 km/u |
| CO2-emissie | 18 g/km |
Dealernaam
Autovakmeester Offenberg Autotechniek
Adres
't Zeegsveld 3B
Postcode
8141NT
Plaats
Heino
| Merk | Volvo |
|---|---|
| Model | V60 |
| Bouwjaar | 19 jun 2024 |
| Type | Apple carplay leer |
| Km. stand | 67978 km |
| Kenteken | KHJ-91-J |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Stationwagon |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Grijs |
| APK bij aflevering | Ja |
| Massa | 1964 kg |
| Vermogen motor (kW) | 186 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Cilinderinhoud | 1969 cc |
| Bekleding | Leder |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 180 km/u |
| CO2-emissie | 18 g/km |
Dealernaam
Autovakmeester Offenberg Autotechniek
Adres
't Zeegsveld 3B
Postcode
8141NT
Plaats
Heino