Volvo C40
Recharge Core 69 kWh
| Merk | Volvo |
|---|---|
| Model | C40 |
| Bouwjaar | 18 jan 2023 |
| Type | Recharge Core 69 kWh |
| Km. stand | 34000 km |
| Kenteken | Onbekend |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Zwart |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1945 kg |
| Vermogen motor (kW) | 170 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Bekleding | Stof |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 160 km/u |
Dealernaam
Nieuwenhuijse Apeldoorn
Adres
Paramariboweg 68
Postcode
7333PB
Plaats
Apeldoorn
| Merk | Volvo |
|---|---|
| Model | C40 |
| Bouwjaar | 18 jan 2023 |
| Type | Recharge Core 69 kWh |
| Km. stand | 34000 km |
| Kenteken | Onbekend |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Zwart |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1945 kg |
| Vermogen motor (kW) | 170 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Bekleding | Stof |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 160 km/u |
Dealernaam
Nieuwenhuijse Apeldoorn
Adres
Paramariboweg 68
Postcode
7333PB
Plaats
Apeldoorn