Volkswagen up
1.0 BMT up! beats
| Merk | Volkswagen |
|---|---|
| Model | Up |
| Bouwjaar | 31 mrt 2018 |
| Type | 1.0 BMT up! beats |
| Km. stand | 90906 km |
| Kenteken | Onbekend |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Hatchback |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Wit |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 836 kg |
| Vermogen motor (kW) | 55 kW |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Gemiddeld verbruik | 4,1 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Verbruik stad | 4,9 l/100km |
| Verbruik snelweg | 3,7 l/100km |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Bekleding | Stof |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 172 km/u |
| CO2-emissie | 96 g/km |
Dealernaam
ESE Automotive
Adres
Birkt 19
Postcode
3812RM
Plaats
Amersfoort
| Merk | Volkswagen |
|---|---|
| Model | Up |
| Bouwjaar | 31 mrt 2018 |
| Type | 1.0 BMT up! beats |
| Km. stand | 90906 km |
| Kenteken | Onbekend |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Hatchback |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Wit |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 836 kg |
| Vermogen motor (kW) | 55 kW |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Gemiddeld verbruik | 4,1 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Verbruik stad | 4,9 l/100km |
| Verbruik snelweg | 3,7 l/100km |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Bekleding | Stof |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 172 km/u |
| CO2-emissie | 96 g/km |
Dealernaam
ESE Automotive
Adres
Birkt 19
Postcode
3812RM
Plaats
Amersfoort