Volkswagen T Cross
1.5 TSI Style Business R * Stoelverwarming * Camera * Clima
| Merk | Volkswagen |
|---|---|
| Model | T Cross |
| Bouwjaar | 5 mrt 2024 |
| Type | 1.5 TSI Style Business R * Stoelverwarming * Camera * Clima |
| Km. stand | 7002 km |
| Kenteken | KBL-32-R |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Zwart |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1221 kg |
| Vermogen motor (kW) | 110 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 5,1 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Cilinderinhoud | 1498 cc |
| Bekleding | Stof |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 200 km/u |
| CO2-emissie | 116 g/km |
Dealernaam
Rijk Auto's
Adres
Diazweg 1
Postcode
4462HG
Plaats
Goes
| Merk | Volkswagen |
|---|---|
| Model | T Cross |
| Bouwjaar | 5 mrt 2024 |
| Type | 1.5 TSI Style Business R * Stoelverwarming * Camera * Clima |
| Km. stand | 7002 km |
| Kenteken | KBL-32-R |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Zwart |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1221 kg |
| Vermogen motor (kW) | 110 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 5,1 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Cilinderinhoud | 1498 cc |
| Bekleding | Stof |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 200 km/u |
| CO2-emissie | 116 g/km |
Dealernaam
Rijk Auto's
Adres
Diazweg 1
Postcode
4462HG
Plaats
Goes