Volkswagen Polo
1.0 TSI Comfortline, NL Auto, 95 PK, Cruise, Airco!
| Merk | Volkswagen |
|---|---|
| Model | Polo |
| Bouwjaar | 18 jul 2018 |
| Type | 1.0 TSI Comfortline, NL Auto, 95 PK, Cruise, Airco! |
| Km. stand | 162754 km |
| Kenteken | TF-093-L |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Hatchback |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Zwart |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1045 kg |
| Vermogen motor (kW) | 70 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 4,4 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Verbruik stad | 5,5 l/100km |
| Verbruik snelweg | 3,8 l/100km |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Bekleding | Stof |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 187 km/u |
| CO2-emissie | 101 g/km |
Dealernaam
Pitstop Car Trading B.V.
Adres
De Schipbeek 4
Postcode
8253RD
Plaats
Dronten
| Merk | Volkswagen |
|---|---|
| Model | Polo |
| Bouwjaar | 18 jul 2018 |
| Type | 1.0 TSI Comfortline, NL Auto, 95 PK, Cruise, Airco! |
| Km. stand | 162754 km |
| Kenteken | TF-093-L |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Hatchback |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Zwart |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1045 kg |
| Vermogen motor (kW) | 70 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 4,4 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Verbruik stad | 5,5 l/100km |
| Verbruik snelweg | 3,8 l/100km |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Bekleding | Stof |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 187 km/u |
| CO2-emissie | 101 g/km |
Dealernaam
Pitstop Car Trading B.V.
Adres
De Schipbeek 4
Postcode
8253RD
Plaats
Dronten