Volkswagen Passat
Variant 1.4 TSI PHEV GTE Business I CAMERA I FULL LED + MATRIX I PDC| SOH 96%
| Merk | Volkswagen |
|---|---|
| Model | Passat |
| Bouwjaar | 6 nov 2023 |
| Type | Variant 1.4 TSI PHEV GTE Business I CAMERA I FULL LED + MATRIX I PDC| SOH 96% |
| Km. stand | 59393 km |
| Kenteken | KBL-38-T |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Stationwagon |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Zilver |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1660 kg |
| Vermogen motor (kW) | 115 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 1,2 l/100km |
| Cilinderinhoud | 1395 cc |
| Bekleding | Velours |
| Topsnelheid | 222 km/u |
Dealernaam
DB Auto
Adres
Phaesmaweg 6
Postcode
9291NB
Plaats
Kollum
| Merk | Volkswagen |
|---|---|
| Model | Passat |
| Bouwjaar | 6 nov 2023 |
| Type | Variant 1.4 TSI PHEV GTE Business I CAMERA I FULL LED + MATRIX I PDC| SOH 96% |
| Km. stand | 59393 km |
| Kenteken | KBL-38-T |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Stationwagon |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Zilver |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1660 kg |
| Vermogen motor (kW) | 115 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 1,2 l/100km |
| Cilinderinhoud | 1395 cc |
| Bekleding | Velours |
| Topsnelheid | 222 km/u |
Dealernaam
DB Auto
Adres
Phaesmaweg 6
Postcode
9291NB
Plaats
Kollum