Skoda Yeti
1.2 TSI Greentech Ambition
| Merk | Skoda |
|---|---|
| Model | Yeti |
| Bouwjaar | 18 sep 2017 |
| Type | 1.2 TSI Greentech Ambition |
| Km. stand | 84303 km |
| Kenteken | JDT-62-K |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Wit |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1240 kg |
| Vermogen motor (kW) | 81 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 5,5 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Verbruik stad | 6,7 l/100km |
| Verbruik snelweg | 4,8 l/100km |
| Cilinderinhoud | 1197 cc |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 179 km/u |
| CO2-emissie | 128 g/km |
Dealernaam
DVZ Automotive
Adres
Kleine Tocht 28
Postcode
1507CB
Plaats
Zaandam
| Merk | Skoda |
|---|---|
| Model | Yeti |
| Bouwjaar | 18 sep 2017 |
| Type | 1.2 TSI Greentech Ambition |
| Km. stand | 84303 km |
| Kenteken | JDT-62-K |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Wit |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1240 kg |
| Vermogen motor (kW) | 81 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 5,5 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Verbruik stad | 6,7 l/100km |
| Verbruik snelweg | 4,8 l/100km |
| Cilinderinhoud | 1197 cc |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 179 km/u |
| CO2-emissie | 128 g/km |
Dealernaam
DVZ Automotive
Adres
Kleine Tocht 28
Postcode
1507CB
Plaats
Zaandam