Skoda Scala
1.0 TSI Sport Business
| Merk | Skoda |
|---|---|
| Model | SCALA |
| Bouwjaar | 27 nov 2020 |
| Type | 1.0 TSI Sport Business |
| Km. stand | 66862 km |
| Kenteken | K-785-DP |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Hatchback |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Zwart |
| APK bij aflevering | Ja |
| Massa | 1109 kg |
| Vermogen motor (kW) | 85 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 5,0 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Verbruik stad | 6,4 l/100km |
| Verbruik snelweg | 4,1 l/100km |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Bekleding | Stof |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 201 km/u |
| CO2-emissie | 128 g/km |
Dealernaam
Wittebrug Autodealer (Forepark)
Adres
Donau 120
Postcode
2491BC
Plaats
's-Gravenhage
| Merk | Skoda |
|---|---|
| Model | SCALA |
| Bouwjaar | 27 nov 2020 |
| Type | 1.0 TSI Sport Business |
| Km. stand | 66862 km |
| Kenteken | K-785-DP |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Hatchback |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Zwart |
| APK bij aflevering | Ja |
| Massa | 1109 kg |
| Vermogen motor (kW) | 85 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 5,0 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Verbruik stad | 6,4 l/100km |
| Verbruik snelweg | 4,1 l/100km |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Bekleding | Stof |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 201 km/u |
| CO2-emissie | 128 g/km |
Dealernaam
Wittebrug Autodealer (Forepark)
Adres
Donau 120
Postcode
2491BC
Plaats
's-Gravenhage