Skoda Kamiq
1.5 TSI ACT Monte Carlo| Pano| Camera| Dealer onderhouden
| Merk | Skoda |
|---|---|
| Model | Kamiq |
| Bouwjaar | 1 mrt 2022 |
| Type | 1.5 TSI ACT Monte Carlo| Pano| Camera| Dealer onderhouden |
| Km. stand | 44778 km |
| Kenteken | Onbekend |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Zwart |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1177 kg |
| Vermogen motor (kW) | 110 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 5,0 l/100km |
| Cilinderinhoud | 1498 cc |
| Bekleding | Stof |
| Topsnelheid | 218 km/u |
Dealernaam
Auto Kuepers
Adres
Magnesiumstraat 21A 4
Postcode
6031RV
Plaats
Nederweert
| Merk | Skoda |
|---|---|
| Model | Kamiq |
| Bouwjaar | 1 mrt 2022 |
| Type | 1.5 TSI ACT Monte Carlo| Pano| Camera| Dealer onderhouden |
| Km. stand | 44778 km |
| Kenteken | Onbekend |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Zwart |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1177 kg |
| Vermogen motor (kW) | 110 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 5,0 l/100km |
| Cilinderinhoud | 1498 cc |
| Bekleding | Stof |
| Topsnelheid | 218 km/u |
Dealernaam
Auto Kuepers
Adres
Magnesiumstraat 21A 4
Postcode
6031RV
Plaats
Nederweert