Skoda Kamiq
1.0 TSI Sport Business - Digitaal Cockpit, Carplay, Navi, Cruise, Clima, Stoelverw.
| Merk | Skoda |
|---|---|
| Model | Kamiq |
| Bouwjaar | 15 jan 2021 |
| Type | 1.0 TSI Sport Business - Digitaal Cockpit, Carplay, Navi, Cruise, Clima, Stoelverw. |
| Km. stand | 71704 km |
| Kenteken | K-810-LS |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Rood |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1137 kg |
| Vermogen motor (kW) | 81 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 4,7 l/100km |
| Verbruik stad | 5,9 l/100km |
| Verbruik snelweg | 4,0 l/100km |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| CO2-emissie | 125 g/km |
Dealernaam
Autobedrijf Zieleman
Adres
Burg. Backxlaan 206
Postcode
7711AL
Plaats
Nieuwleusen
| Merk | Skoda |
|---|---|
| Model | Kamiq |
| Bouwjaar | 15 jan 2021 |
| Type | 1.0 TSI Sport Business - Digitaal Cockpit, Carplay, Navi, Cruise, Clima, Stoelverw. |
| Km. stand | 71704 km |
| Kenteken | K-810-LS |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Rood |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1137 kg |
| Vermogen motor (kW) | 81 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 4,7 l/100km |
| Verbruik stad | 5,9 l/100km |
| Verbruik snelweg | 4,0 l/100km |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| CO2-emissie | 125 g/km |
Dealernaam
Autobedrijf Zieleman
Adres
Burg. Backxlaan 206
Postcode
7711AL
Plaats
Nieuwleusen