Skoda Enyaq Coupe
85 Sportline
| Merk | Skoda |
|---|---|
| Model | Enyaq Coupe |
| Bouwjaar | 28 nov 2025 |
| Type | 85 Sportline |
| Km. stand | 8999 km |
| Kenteken | JNR-58-X |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Grijs |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 2045 kg |
| Vermogen motor (kW) | 210 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Bekleding | Half leder / alcantara |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 180 km/u |
Dealernaam
Huiskes-Kokkeler Hengelo
Adres
Goudstraat 65
Postcode
7554NG
Plaats
Hengelo
| Merk | Skoda |
|---|---|
| Model | Enyaq Coupe |
| Bouwjaar | 28 nov 2025 |
| Type | 85 Sportline |
| Km. stand | 8999 km |
| Kenteken | JNR-58-X |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Grijs |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 2045 kg |
| Vermogen motor (kW) | 210 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Bekleding | Half leder / alcantara |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 180 km/u |
Dealernaam
Huiskes-Kokkeler Hengelo
Adres
Goudstraat 65
Postcode
7554NG
Plaats
Hengelo