Skoda Elroq
60 Business Edition
| Merk | Skoda |
|---|---|
| Model | Elroq |
| Bouwjaar | 12 mei 2025 |
| Type | 60 Business Edition |
| Km. stand | 10475 km |
| Kenteken | HLV-16-B |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Blauw |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1878 kg |
| Vermogen motor (kW) | 150 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Bekleding | Half leder / stof |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 160 km/u |
Dealernaam
Van Mossel Occasions Tilburg
Adres
Kraaivenstraat 13
Postcode
5048AB
Plaats
Tilburg
| Merk | Skoda |
|---|---|
| Model | Elroq |
| Bouwjaar | 12 mei 2025 |
| Type | 60 Business Edition |
| Km. stand | 10475 km |
| Kenteken | HLV-16-B |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Blauw |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1878 kg |
| Vermogen motor (kW) | 150 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Bekleding | Half leder / stof |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 160 km/u |
Dealernaam
Van Mossel Occasions Tilburg
Adres
Kraaivenstraat 13
Postcode
5048AB
Plaats
Tilburg