Skoda Elroq
Sportline 60 58 kWh
| Merk | Skoda |
|---|---|
| Model | Elroq |
| Bouwjaar | 1 jan 2026 |
| Type | Sportline 60 58 kWh |
| Km. stand | 10 km |
| Kenteken | Onbekend |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Grijs |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1878 kg |
| Vermogen motor (kW) | 150 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Bekleding | Stof |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 160 km/u |
Dealernaam
De Waal Tiel
Adres
Marconistraat 13
Postcode
4004JM
Plaats
Tiel
| Merk | Skoda |
|---|---|
| Model | Elroq |
| Bouwjaar | 1 jan 2026 |
| Type | Sportline 60 58 kWh |
| Km. stand | 10 km |
| Kenteken | Onbekend |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Grijs |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1878 kg |
| Vermogen motor (kW) | 150 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Bekleding | Stof |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 160 km/u |
Dealernaam
De Waal Tiel
Adres
Marconistraat 13
Postcode
4004JM
Plaats
Tiel