Skoda Citigo
1.0 CLEVER EDITIE | Stoelverwarming /APK/RIJKLAAR
| Merk | Skoda |
|---|---|
| Model | Citigo |
| Bouwjaar | 29 mrt 2019 |
| Type | 1.0 CLEVER EDITIE | Stoelverwarming /APK/RIJKLAAR |
| Km. stand | 70403 km |
| Kenteken | JRD-84-V |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Hatchback |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Blauw |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 836 kg |
| Vermogen motor (kW) | 55 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 4,2 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 172 km/u |
Dealernaam
Auto Bartosz
Adres
Lijndenweg 34d
Postcode
1951NC
Plaats
Velsen Noord
| Merk | Skoda |
|---|---|
| Model | Citigo |
| Bouwjaar | 29 mrt 2019 |
| Type | 1.0 CLEVER EDITIE | Stoelverwarming /APK/RIJKLAAR |
| Km. stand | 70403 km |
| Kenteken | JRD-84-V |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Hatchback |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Blauw |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 836 kg |
| Vermogen motor (kW) | 55 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 4,2 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 172 km/u |
Dealernaam
Auto Bartosz
Adres
Lijndenweg 34d
Postcode
1951NC
Plaats
Velsen Noord