SEAT Toledo
1.2 TSI Style Business | LED | LEER/ALCANTARA | leuk!
| Merk | SEAT |
|---|---|
| Model | Toledo |
| Bouwjaar | 18 sep 2017 |
| Type | 1.2 TSI Style Business | LED | LEER/ALCANTARA | leuk! |
| Km. stand | 120202 km |
| Kenteken | G-508-PG |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Hatchback |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Grijs |
| APK bij aflevering | Ja |
| Massa | 1056 kg |
| Vermogen motor (kW) | 66 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 4,8 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Verbruik stad | 6,3 l/100km |
| Verbruik snelweg | 3,9 l/100km |
| Cilinderinhoud | 1197 cc |
| Bekleding | Half leder / alcantara |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 186 km/u |
| CO2-emissie | 114 g/km |
Dealernaam
Valstar Automotive B.V.
Adres
Oude Apeldoornseweg 35A3
Postcode
7333NR
Plaats
Apeldoorn
| Merk | SEAT |
|---|---|
| Model | Toledo |
| Bouwjaar | 18 sep 2017 |
| Type | 1.2 TSI Style Business | LED | LEER/ALCANTARA | leuk! |
| Km. stand | 120202 km |
| Kenteken | G-508-PG |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Hatchback |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Grijs |
| APK bij aflevering | Ja |
| Massa | 1056 kg |
| Vermogen motor (kW) | 66 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 4,8 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Verbruik stad | 6,3 l/100km |
| Verbruik snelweg | 3,9 l/100km |
| Cilinderinhoud | 1197 cc |
| Bekleding | Half leder / alcantara |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 186 km/u |
| CO2-emissie | 114 g/km |
Dealernaam
Valstar Automotive B.V.
Adres
Oude Apeldoornseweg 35A3
Postcode
7333NR
Plaats
Apeldoorn