SEAT Ateca
1.5 ECOTSI FR 150PK DSG7 AUTOMAAT ECC/ADAP.CRUISE/NAV/CAMERA/DIGITAL.COCKPIT/SCHUIF.DAK/REGEN.SENS/PARK.SENS/ELEK.KLEP/TREKHAAK
| Merk | SEAT |
|---|---|
| Model | Ateca |
| Bouwjaar | 3 feb 2020 |
| Type | 1.5 ECOTSI FR 150PK DSG7 AUTOMAAT ECC/ADAP.CRUISE/NAV/CAMERA/DIGITAL.COCKPIT/SCHUIF.DAK/REGEN.SENS/PARK.SENS/ELEK.KLEP/TREKHAAK |
| Km. stand | 84731 km |
| Kenteken | J-633-SN |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Zwart |
| APK bij aflevering | Ja |
| Massa | 1270 kg |
| Vermogen motor (kW) | 110 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Cilinderinhoud | 1498 cc |
| Bekleding | Half leder / alcantara |
| Topsnelheid | 198 km/u |
| CO2-emissie | 158 g/km |
Dealernaam
Autobedrijf HABO B.V.
Adres
Handelsweg 8
Postcode
7826TC
Plaats
Emmen
| Merk | SEAT |
|---|---|
| Model | Ateca |
| Bouwjaar | 3 feb 2020 |
| Type | 1.5 ECOTSI FR 150PK DSG7 AUTOMAAT ECC/ADAP.CRUISE/NAV/CAMERA/DIGITAL.COCKPIT/SCHUIF.DAK/REGEN.SENS/PARK.SENS/ELEK.KLEP/TREKHAAK |
| Km. stand | 84731 km |
| Kenteken | J-633-SN |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Zwart |
| APK bij aflevering | Ja |
| Massa | 1270 kg |
| Vermogen motor (kW) | 110 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Cilinderinhoud | 1498 cc |
| Bekleding | Half leder / alcantara |
| Topsnelheid | 198 km/u |
| CO2-emissie | 158 g/km |
Dealernaam
Autobedrijf HABO B.V.
Adres
Handelsweg 8
Postcode
7826TC
Plaats
Emmen