SEAT Alhambra
1.4 TSI 150 PK Style | Trekhaak |
| Merk | SEAT |
|---|---|
| Model | Alhambra |
| Bouwjaar | 27 nov 2017 |
| Type | 1.4 TSI 150 PK Style | Trekhaak | |
| Km. stand | 45853 km |
| Kenteken | JRL-31-R |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | MPV |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Grijs |
| APK bij aflevering | Ja |
| Massa | 1603 kg |
| Vermogen motor (kW) | 110 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 6,5 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6d |
| Verbruik stad | 8,0 l/100km |
| Verbruik snelweg | 5,6 l/100km |
| Cilinderinhoud | 1395 cc |
| Topsnelheid | 202 km/u |
| CO2-emissie | 149 g/km |
Dealernaam
Autohoutum
Adres
De Vlonder 7
Postcode
5427DB
Plaats
Boekel
| Merk | SEAT |
|---|---|
| Model | Alhambra |
| Bouwjaar | 27 nov 2017 |
| Type | 1.4 TSI 150 PK Style | Trekhaak | |
| Km. stand | 45853 km |
| Kenteken | JRL-31-R |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | MPV |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Grijs |
| APK bij aflevering | Ja |
| Massa | 1603 kg |
| Vermogen motor (kW) | 110 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 6,5 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6d |
| Verbruik stad | 8,0 l/100km |
| Verbruik snelweg | 5,6 l/100km |
| Cilinderinhoud | 1395 cc |
| Topsnelheid | 202 km/u |
| CO2-emissie | 149 g/km |
Dealernaam
Autohoutum
Adres
De Vlonder 7
Postcode
5427DB
Plaats
Boekel