Peugeot Traveller
1.5 BlueHDi
| Merk | Peugeot |
|---|---|
| Model | Traveller |
| Bouwjaar | 30 jun 2020 |
| Type | 1.5 BlueHDi |
| Km. stand | 89362 km |
| Kenteken | JSJ-13-V |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Personenvervoer |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Grijs |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1635 kg |
| Vermogen motor (kW) | 88 kW |
| Aantal zitplaatsen | 8 |
| Gemiddeld verbruik | 4,8 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Cilinderinhoud | 1499 cc |
| Bekleding | Stof |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 170 km/u |
| CO2-emissie | 168 g/km |
Dealernaam
Dani Autobedrijven B.V.
Adres
Ootmarsumseweg 110
Postcode
7665SE
Plaats
Albergen
| Merk | Peugeot |
|---|---|
| Model | Traveller |
| Bouwjaar | 30 jun 2020 |
| Type | 1.5 BlueHDi |
| Km. stand | 89362 km |
| Kenteken | JSJ-13-V |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Personenvervoer |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Grijs |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1635 kg |
| Vermogen motor (kW) | 88 kW |
| Aantal zitplaatsen | 8 |
| Gemiddeld verbruik | 4,8 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Cilinderinhoud | 1499 cc |
| Bekleding | Stof |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 170 km/u |
| CO2-emissie | 168 g/km |
Dealernaam
Dani Autobedrijven B.V.
Adres
Ootmarsumseweg 110
Postcode
7665SE
Plaats
Albergen