MINI Electric
Mini Resolute Edition 33 kWh
| Merk | Mini |
|---|---|
| Model | Electric |
| Bouwjaar | 1 feb 2023 |
| Type | Mini Resolute Edition 33 kWh |
| Km. stand | 32620 km |
| Kenteken | S-476-HS |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Hatchback |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Groen |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1340 kg |
| Vermogen motor (kW) | 135 kW |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Bekleding | Leder |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 150 km/u |
Dealernaam
Autobedrijf v. Mourik Geldermalsen
Adres
Rijnstraat 32C
Postcode
4191CL
Plaats
Geldermalsen
| Merk | Mini |
|---|---|
| Model | Electric |
| Bouwjaar | 1 feb 2023 |
| Type | Mini Resolute Edition 33 kWh |
| Km. stand | 32620 km |
| Kenteken | S-476-HS |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Hatchback |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Groen |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1340 kg |
| Vermogen motor (kW) | 135 kW |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Bekleding | Leder |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 150 km/u |
Dealernaam
Autobedrijf v. Mourik Geldermalsen
Adres
Rijnstraat 32C
Postcode
4191CL
Plaats
Geldermalsen