Mazda CX 5
2.5 SkyActiv-G GT-M 4WD automaat
| Merk | Mazda |
|---|---|
| Model | CX 5 |
| Bouwjaar | 1 mrt 2018 |
| Type | 2.5 SkyActiv-G GT-M 4WD automaat |
| Km. stand | 63701 km |
| Kenteken | RX-318-S |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Grijs |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1460 kg |
| Vermogen motor (kW) | 141 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 7,1 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Verbruik stad | 8,7 l/100km |
| Verbruik snelweg | 6,1 l/100km |
| Cilinderinhoud | 2488 cc |
| Bekleding | Leder |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 194 km/u |
| CO2-emissie | 162 g/km |
Dealernaam
Hartgerink en Klomp B.V.
Adres
Opaallaan 22
Postcode
2132XT
Plaats
Hoofddorp
| Merk | Mazda |
|---|---|
| Model | CX 5 |
| Bouwjaar | 1 mrt 2018 |
| Type | 2.5 SkyActiv-G GT-M 4WD automaat |
| Km. stand | 63701 km |
| Kenteken | RX-318-S |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Grijs |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1460 kg |
| Vermogen motor (kW) | 141 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 7,1 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Verbruik stad | 8,7 l/100km |
| Verbruik snelweg | 6,1 l/100km |
| Cilinderinhoud | 2488 cc |
| Bekleding | Leder |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 194 km/u |
| CO2-emissie | 162 g/km |
Dealernaam
Hartgerink en Klomp B.V.
Adres
Opaallaan 22
Postcode
2132XT
Plaats
Hoofddorp