Hyundai Santa Fe
1.6 T-GDI HEV Premium Sky 7p.
| Merk | Hyundai |
|---|---|
| Model | Santa Fe |
| Bouwjaar | 1 jan 2026 |
| Type | 1.6 T-GDI HEV Premium Sky 7p. |
| Km. stand | 15 km |
| Kenteken | Onbekend |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Zwart |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1900 kg |
| Vermogen motor (kW) | 176 kW |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Gemiddeld verbruik | 6,3 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6d-TEMP |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Bekleding | Leder |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 196 km/u |
| CO2-emissie | 154 g/km |
Dealernaam
Van Mossel Hyundai Groningen
Adres
Odenseweg 1
Postcode
9723HA
Plaats
Groningen
| Merk | Hyundai |
|---|---|
| Model | Santa Fe |
| Bouwjaar | 1 jan 2026 |
| Type | 1.6 T-GDI HEV Premium Sky 7p. |
| Km. stand | 15 km |
| Kenteken | Onbekend |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Zwart |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1900 kg |
| Vermogen motor (kW) | 176 kW |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Gemiddeld verbruik | 6,3 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6d-TEMP |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Bekleding | Leder |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 196 km/u |
| CO2-emissie | 154 g/km |
Dealernaam
Van Mossel Hyundai Groningen
Adres
Odenseweg 1
Postcode
9723HA
Plaats
Groningen