Ford Transit Connect
1.0 L2 maxi benzine
| Merk | Ford |
|---|---|
| Model | Transit Connect |
| Bouwjaar | 21 mrt 2019 |
| Type | 1.0 L2 maxi benzine |
| Km. stand | 117820 km |
| Kenteken | Onbekend |
| Type auto | Bedrijfsauto |
| Carrosserie | Overig |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Zwart |
| APK bij aflevering | Ja |
| Massa | 1535 kg |
| Vermogen motor (kW) | 74 kW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Gemiddeld verbruik | 7,1 l/100km |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
Dealernaam
Danenhoef Auto's
Adres
Friezenweg 20D
Postcode
5349AW
Plaats
Oss
| Merk | Ford |
|---|---|
| Model | Transit Connect |
| Bouwjaar | 21 mrt 2019 |
| Type | 1.0 L2 maxi benzine |
| Km. stand | 117820 km |
| Kenteken | Onbekend |
| Type auto | Bedrijfsauto |
| Carrosserie | Overig |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Zwart |
| APK bij aflevering | Ja |
| Massa | 1535 kg |
| Vermogen motor (kW) | 74 kW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Gemiddeld verbruik | 7,1 l/100km |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
Dealernaam
Danenhoef Auto's
Adres
Friezenweg 20D
Postcode
5349AW
Plaats
Oss