Ford Mondeo
Wagon 1.5 160 PK Automaat Trend, Trekhaak, Memory, Camera
| Merk | Ford |
|---|---|
| Model | Mondeo |
| Bouwjaar | 24 jan 2017 |
| Type | Wagon 1.5 160 PK Automaat Trend, Trekhaak, Memory, Camera |
| Km. stand | 194667 km |
| Kenteken | H-589-NV |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Stationwagon |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Zwart |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1427 kg |
| Vermogen motor (kW) | 118 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 6,5 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Verbruik stad | 8,8 l/100km |
| Verbruik snelweg | 5,2 l/100km |
| Cilinderinhoud | 1498 cc |
| Bekleding | Stof |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 209 km/u |
| CO2-emissie | 152 g/km |
Dealernaam
Autobedrijf t Centrum B.V.
Adres
C. Branderhorststraat 21
Postcode
4266EK
Plaats
Eethen
| Merk | Ford |
|---|---|
| Model | Mondeo |
| Bouwjaar | 24 jan 2017 |
| Type | Wagon 1.5 160 PK Automaat Trend, Trekhaak, Memory, Camera |
| Km. stand | 194667 km |
| Kenteken | H-589-NV |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Stationwagon |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Zwart |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1427 kg |
| Vermogen motor (kW) | 118 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 6,5 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Verbruik stad | 8,8 l/100km |
| Verbruik snelweg | 5,2 l/100km |
| Cilinderinhoud | 1498 cc |
| Bekleding | Stof |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 209 km/u |
| CO2-emissie | 152 g/km |
Dealernaam
Autobedrijf t Centrum B.V.
Adres
C. Branderhorststraat 21
Postcode
4266EK
Plaats
Eethen