Ford Kuga
2.5 PHEV ST-Line X
| Merk | Ford |
|---|---|
| Model | Kuga |
| Bouwjaar | 17 jun 2025 |
| Type | 2.5 PHEV ST-Line X |
| Km. stand | 24944 km |
| Kenteken | Onbekend |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Blauw |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1859 kg |
| Vermogen motor (kW) | 179 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 0,9 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6d-TEMP |
| Cilinderinhoud | 2488 cc |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 200 km/u |
Dealernaam
Autobedrijf Hansen B.V.
Adres
Keizersveld 2
Postcode
5803AN
Plaats
Venray
| Merk | Ford |
|---|---|
| Model | Kuga |
| Bouwjaar | 17 jun 2025 |
| Type | 2.5 PHEV ST-Line X |
| Km. stand | 24944 km |
| Kenteken | Onbekend |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Blauw |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1859 kg |
| Vermogen motor (kW) | 179 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 0,9 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6d-TEMP |
| Cilinderinhoud | 2488 cc |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 200 km/u |
Dealernaam
Autobedrijf Hansen B.V.
Adres
Keizersveld 2
Postcode
5803AN
Plaats
Venray