Ford Kuga
1.5 ST Line X-Pack
| Merk | Ford |
|---|---|
| Model | Kuga |
| Bouwjaar | 12 dec 2019 |
| Type | 1.5 ST Line X-Pack |
| Km. stand | 56044 km |
| Kenteken | JZP-89-R |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Grijs |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1530 kg |
| Vermogen motor (kW) | 88 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 7,2 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6d-TEMP |
| Verbruik stad | 9,1 l/100km |
| Verbruik snelweg | 6,2 l/100km |
| Cilinderinhoud | 1498 cc |
| Bekleding | Half leder / stof |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 180 km/u |
| CO2-emissie | 160 g/km |
Dealernaam
Hendriks Rijkevoort
Adres
Veldweg 21
Postcode
5447BH
Plaats
Rijkevoort
| Merk | Ford |
|---|---|
| Model | Kuga |
| Bouwjaar | 12 dec 2019 |
| Type | 1.5 ST Line X-Pack |
| Km. stand | 56044 km |
| Kenteken | JZP-89-R |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Grijs |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1530 kg |
| Vermogen motor (kW) | 88 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 7,2 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6d-TEMP |
| Verbruik stad | 9,1 l/100km |
| Verbruik snelweg | 6,2 l/100km |
| Cilinderinhoud | 1498 cc |
| Bekleding | Half leder / stof |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 180 km/u |
| CO2-emissie | 160 g/km |
Dealernaam
Hendriks Rijkevoort
Adres
Veldweg 21
Postcode
5447BH
Plaats
Rijkevoort