Ford Focus
Wagon 1.0 Edition - Carplay, Navi, Cruise, Stoelverw. PDC
| Merk | Ford |
|---|---|
| Model | Focus |
| Bouwjaar | 12 jun 2018 |
| Type | Wagon 1.0 Edition - Carplay, Navi, Cruise, Stoelverw. PDC |
| Km. stand | 91637 km |
| Kenteken | SR-116-J |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Stationwagon |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Grijs |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1213 kg |
| Vermogen motor (kW) | 92 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 4,8 l/100km |
| Verbruik stad | 5,9 l/100km |
| Verbruik snelweg | 4,2 l/100km |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| CO2-emissie | 110 g/km |
Dealernaam
Autobedrijf Zieleman
Adres
Burg. Backxlaan 206
Postcode
7711AL
Plaats
Nieuwleusen
| Merk | Ford |
|---|---|
| Model | Focus |
| Bouwjaar | 12 jun 2018 |
| Type | Wagon 1.0 Edition - Carplay, Navi, Cruise, Stoelverw. PDC |
| Km. stand | 91637 km |
| Kenteken | SR-116-J |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Stationwagon |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Grijs |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1213 kg |
| Vermogen motor (kW) | 92 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 4,8 l/100km |
| Verbruik stad | 5,9 l/100km |
| Verbruik snelweg | 4,2 l/100km |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| CO2-emissie | 110 g/km |
Dealernaam
Autobedrijf Zieleman
Adres
Burg. Backxlaan 206
Postcode
7711AL
Plaats
Nieuwleusen