Ford Fiesta
1.5 ECOBOOST ST-X LED VC Navi Cruise PDC Clima
| Merk | Ford |
|---|---|
| Model | Fiesta |
| Bouwjaar | 21 okt 2022 |
| Type | 1.5 ECOBOOST ST-X LED VC Navi Cruise PDC Clima |
| Km. stand | 89821 km |
| Kenteken | R-242-NV |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Hatchback |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Grijs |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1180 kg |
| Vermogen motor (kW) | 147 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Cilinderinhoud | 1498 cc |
| CO2-emissie | 151 g/km |
Dealernaam
Mentink Auto's
Adres
Boerhaar 26
Postcode
8131SW
Plaats
Wijhe
| Merk | Ford |
|---|---|
| Model | Fiesta |
| Bouwjaar | 21 okt 2022 |
| Type | 1.5 ECOBOOST ST-X LED VC Navi Cruise PDC Clima |
| Km. stand | 89821 km |
| Kenteken | R-242-NV |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Hatchback |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Grijs |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1180 kg |
| Vermogen motor (kW) | 147 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Cilinderinhoud | 1498 cc |
| CO2-emissie | 151 g/km |
Dealernaam
Mentink Auto's
Adres
Boerhaar 26
Postcode
8131SW
Plaats
Wijhe