Citroën ë Jumpy
GB EV 75 kWh 136pk L3 | Navigatie | Camera |
| Merk | Citroën |
|---|---|
| Model | ë Jumpy |
| Bouwjaar | 26 mrt 2026 |
| Type | GB EV 75 kWh 136pk L3 | Navigatie | Camera | |
| Km. stand | 250 km |
| Kenteken | V-71-PGD |
| Type auto | Bedrijfsauto |
| Carrosserie | Overig |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Wit |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 2027 kg |
| Vermogen motor (kW) | 62 kW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Bekleding | Stof |
| Topsnelheid | 130 km/u |
Dealernaam
Wassink Autogroep Nijmegen
Adres
Tarweweg 1
Postcode
6534AM
Plaats
Nijmegen
| Merk | Citroën |
|---|---|
| Model | ë Jumpy |
| Bouwjaar | 26 mrt 2026 |
| Type | GB EV 75 kWh 136pk L3 | Navigatie | Camera | |
| Km. stand | 250 km |
| Kenteken | V-71-PGD |
| Type auto | Bedrijfsauto |
| Carrosserie | Overig |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Wit |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 2027 kg |
| Vermogen motor (kW) | 62 kW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Bekleding | Stof |
| Topsnelheid | 130 km/u |
Dealernaam
Wassink Autogroep Nijmegen
Adres
Tarweweg 1
Postcode
6534AM
Plaats
Nijmegen