Citroën ë C4
Max 50 kWh
| Merk | Citroën |
|---|---|
| Model | ë C4 |
| Bouwjaar | 26 apr 2024 |
| Type | Max 50 kWh |
| Km. stand | 6590 km |
| Kenteken | Z-951-JX |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Blauw |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1536 kg |
| Vermogen motor (kW) | 100 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Bekleding | Stof |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 150 km/u |
Dealernaam
Automobielbedrijf Vos-Zanddonk B.V.
Adres
Zanddonkweg 2
Postcode
5144NX
Plaats
Waalwijk
| Merk | Citroën |
|---|---|
| Model | ë C4 |
| Bouwjaar | 26 apr 2024 |
| Type | Max 50 kWh |
| Km. stand | 6590 km |
| Kenteken | Z-951-JX |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Blauw |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1536 kg |
| Vermogen motor (kW) | 100 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Bekleding | Stof |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 150 km/u |
Dealernaam
Automobielbedrijf Vos-Zanddonk B.V.
Adres
Zanddonkweg 2
Postcode
5144NX
Plaats
Waalwijk