Citroën ë C4
Business 54kWh 156pk
| Merk | Citroën |
|---|---|
| Model | ë C4 |
| Bouwjaar | 31 mrt 2025 |
| Type | Business 54kWh 156pk |
| Km. stand | 3937 km |
| Kenteken | HKF-13-B |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Grijs |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1546 kg |
| Vermogen motor (kW) | 115 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Bekleding | Stof |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 150 km/u |
Dealernaam
Nefkens Doorn
Adres
Velperengh 2
Postcode
3941BZ
Plaats
Doorn
| Merk | Citroën |
|---|---|
| Model | ë C4 |
| Bouwjaar | 31 mrt 2025 |
| Type | Business 54kWh 156pk |
| Km. stand | 3937 km |
| Kenteken | HKF-13-B |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Grijs |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1546 kg |
| Vermogen motor (kW) | 115 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Bekleding | Stof |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 150 km/u |
Dealernaam
Nefkens Doorn
Adres
Velperengh 2
Postcode
3941BZ
Plaats
Doorn