Citroën C4 X
1.2 Max 130pk Automaat
| Merk | Citroën |
|---|---|
| Model | C4 X |
| Bouwjaar | 10 jun 2024 |
| Type | 1.2 Max 130pk Automaat |
| Km. stand | 29828 km |
| Kenteken | JXG-23-K |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Sedan |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Zwart |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1264 kg |
| Vermogen motor (kW) | 96 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 5,7 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6d-TEMP |
| Cilinderinhoud | 1199 cc |
| Bekleding | Half leder / stof |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 210 km/u |
| CO2-emissie | 132 g/km |
Dealernaam
Nefkens Eindhoven | Geldropseweg
Adres
Geldropseweg 191
Postcode
5613LM
Plaats
Eindhoven
| Merk | Citroën |
|---|---|
| Model | C4 X |
| Bouwjaar | 10 jun 2024 |
| Type | 1.2 Max 130pk Automaat |
| Km. stand | 29828 km |
| Kenteken | JXG-23-K |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Sedan |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Zwart |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1264 kg |
| Vermogen motor (kW) | 96 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 5,7 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6d-TEMP |
| Cilinderinhoud | 1199 cc |
| Bekleding | Half leder / stof |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 210 km/u |
| CO2-emissie | 132 g/km |
Dealernaam
Nefkens Eindhoven | Geldropseweg
Adres
Geldropseweg 191
Postcode
5613LM
Plaats
Eindhoven