Citroën C4 Spacetourer
1.2 PureTech Business*Navigatie*ECC*
| Merk | Citroën |
|---|---|
| Model | C4 SpaceTourer |
| Bouwjaar | 13 nov 2020 |
| Type | 1.2 PureTech Business*Navigatie*ECC* |
| Km. stand | 142140 km |
| Kenteken | J-369-VR |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | MPV |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Wit |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1295 kg |
| Vermogen motor (kW) | 96 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 4,8 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Verbruik stad | 5,6 l/100km |
| Verbruik snelweg | 4,3 l/100km |
| Cilinderinhoud | 1199 cc |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 200 km/u |
| CO2-emissie | 148 g/km |
Dealernaam
Autobedrijf Gebr. Raaijmakers
Adres
Prins Reinierstraat 14
Postcode
4651RZ
Plaats
Steenbergen Nb
| Merk | Citroën |
|---|---|
| Model | C4 SpaceTourer |
| Bouwjaar | 13 nov 2020 |
| Type | 1.2 PureTech Business*Navigatie*ECC* |
| Km. stand | 142140 km |
| Kenteken | J-369-VR |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | MPV |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Wit |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1295 kg |
| Vermogen motor (kW) | 96 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 4,8 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Verbruik stad | 5,6 l/100km |
| Verbruik snelweg | 4,3 l/100km |
| Cilinderinhoud | 1199 cc |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 200 km/u |
| CO2-emissie | 148 g/km |
Dealernaam
Autobedrijf Gebr. Raaijmakers
Adres
Prins Reinierstraat 14
Postcode
4651RZ
Plaats
Steenbergen Nb