Citroën C3 Aircross
1.2 PureTech S&S Feel * CAR PLAY * AIRCO
| Merk | Citroën |
|---|---|
| Model | C3 Aircross |
| Bouwjaar | 2 apr 2019 |
| Type | 1.2 PureTech S&S Feel * CAR PLAY * AIRCO |
| Km. stand | 82259 km |
| Kenteken | KDP-60-G |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Grijs |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1134 kg |
| Vermogen motor (kW) | 81 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 6,0 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Cilinderinhoud | 1199 cc |
| Topsnelheid | 190 km/u |
| CO2-emissie | 109 g/km |
Dealernaam
Autobedrijf Vorstenbosch
Adres
Kanaaldijk-Noord 40
Postcode
5473KW
Plaats
Heeswijk-Dinther
| Merk | Citroën |
|---|---|
| Model | C3 Aircross |
| Bouwjaar | 2 apr 2019 |
| Type | 1.2 PureTech S&S Feel * CAR PLAY * AIRCO |
| Km. stand | 82259 km |
| Kenteken | KDP-60-G |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Grijs |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1134 kg |
| Vermogen motor (kW) | 81 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 6,0 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Cilinderinhoud | 1199 cc |
| Topsnelheid | 190 km/u |
| CO2-emissie | 109 g/km |
Dealernaam
Autobedrijf Vorstenbosch
Adres
Kanaaldijk-Noord 40
Postcode
5473KW
Plaats
Heeswijk-Dinther