Citroën C1
72pk Airscape Cabrio Shine | Rijklaar
| Merk | Citroën |
|---|---|
| Model | C1 |
| Bouwjaar | 16 jun 2017 |
| Type | 72pk Airscape Cabrio Shine | Rijklaar |
| Km. stand | 68698 km |
| Kenteken | PF-524-V |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Hatchback |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Wit |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 830 kg |
| Vermogen motor (kW) | 51 kW |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Gemiddeld verbruik | 3,8 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Verbruik stad | 4,5 l/100km |
| Verbruik snelweg | 3,4 l/100km |
| Cilinderinhoud | 998 cc |
| Bekleding | Stof |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 157 km/u |
| CO2-emissie | 88 g/km |
Dealernaam
Van Beek Breda
Adres
Spinveld 74
Postcode
4815HT
Plaats
Breda
| Merk | Citroën |
|---|---|
| Model | C1 |
| Bouwjaar | 16 jun 2017 |
| Type | 72pk Airscape Cabrio Shine | Rijklaar |
| Km. stand | 68698 km |
| Kenteken | PF-524-V |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Hatchback |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Wit |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 830 kg |
| Vermogen motor (kW) | 51 kW |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Gemiddeld verbruik | 3,8 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Verbruik stad | 4,5 l/100km |
| Verbruik snelweg | 3,4 l/100km |
| Cilinderinhoud | 998 cc |
| Bekleding | Stof |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 157 km/u |
| CO2-emissie | 88 g/km |
Dealernaam
Van Beek Breda
Adres
Spinveld 74
Postcode
4815HT
Plaats
Breda