Yamaha TRACER
9 ABS
| Merk | Yamaha |
|---|---|
| Model | Tracer |
| Bouwjaar | 1 jan 2026 |
| Type | 9 ABS |
| Km. stand | 1 km |
| Kenteken | Onbekend |
| Carrosserie | Sport/tour |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Zwart |
| Massa | 219 kg |
| Vermogen motor (kW) | 88 kW |
| Cilinderinhoud | 890 cc |
Dealernaam
Gebben Motoren
Adres
Industrieweg 25
Postcode
7949AJ
Plaats
Rogat
| Merk | Yamaha |
|---|---|
| Model | Tracer |
| Bouwjaar | 1 jan 2026 |
| Type | 9 ABS |
| Km. stand | 1 km |
| Kenteken | Onbekend |
| Carrosserie | Sport/tour |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Zwart |
| Massa | 219 kg |
| Vermogen motor (kW) | 88 kW |
| Cilinderinhoud | 890 cc |
Dealernaam
Gebben Motoren
Adres
Industrieweg 25
Postcode
7949AJ
Plaats
Rogat