Volkswagen Tiguan Allspace
1.4 TSI Highline Business R 7p.
| Merk | Volkswagen |
|---|---|
| Model | Tiguan Allspace |
| Bouwjaar | 7 aug 2018 |
| Type | 1.4 TSI Highline Business R 7p. |
| Km. stand | 99480 km |
| Kenteken | TH-439-P |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Wit |
| APK bij aflevering | Ja |
| Massa | 1530 kg |
| Vermogen motor (kW) | 110 kW |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Gemiddeld verbruik | 6,5 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Verbruik stad | 7,7 l/100km |
| Verbruik snelweg | 5,8 l/100km |
| Cilinderinhoud | 1395 cc |
| Bekleding | Leder |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 198 km/u |
| CO2-emissie | 148 g/km |
Dealernaam
Wittebrug Autodealer (Forepark)
Adres
Donau 120
Postcode
2491BC
Plaats
's-Gravenhage
| Merk | Volkswagen |
|---|---|
| Model | Tiguan Allspace |
| Bouwjaar | 7 aug 2018 |
| Type | 1.4 TSI Highline Business R 7p. |
| Km. stand | 99480 km |
| Kenteken | TH-439-P |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Wit |
| APK bij aflevering | Ja |
| Massa | 1530 kg |
| Vermogen motor (kW) | 110 kW |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Gemiddeld verbruik | 6,5 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Verbruik stad | 7,7 l/100km |
| Verbruik snelweg | 5,8 l/100km |
| Cilinderinhoud | 1395 cc |
| Bekleding | Leder |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 198 km/u |
| CO2-emissie | 148 g/km |
Dealernaam
Wittebrug Autodealer (Forepark)
Adres
Donau 120
Postcode
2491BC
Plaats
's-Gravenhage