Volkswagen Tiguan Allspace
Comfortline Business 7p. 1.5 TSI 150 pk AUTOMAAT - Panoramadak - trekhaak - Navigatie
| Merk | Volkswagen |
|---|---|
| Model | Tiguan Allspace |
| Bouwjaar | 18 jul 2019 |
| Type | Comfortline Business 7p. 1.5 TSI 150 pk AUTOMAAT - Panoramadak - trekhaak - Navigatie |
| Km. stand | 183379 km |
| Kenteken | ZP-099-T |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Wit |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1555 kg |
| Vermogen motor (kW) | 110 kW |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Gemiddeld verbruik | 6,2 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Verbruik stad | 7,2 l/100km |
| Verbruik snelweg | 5,5 l/100km |
| Cilinderinhoud | 1498 cc |
| Bekleding | Stof |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 198 km/u |
| CO2-emissie | 140 g/km |
Dealernaam
Kragt Auto's
Adres
Weerdhuisweg 11
Postcode
8152DN
Plaats
Lemelerveld
| Merk | Volkswagen |
|---|---|
| Model | Tiguan Allspace |
| Bouwjaar | 18 jul 2019 |
| Type | Comfortline Business 7p. 1.5 TSI 150 pk AUTOMAAT - Panoramadak - trekhaak - Navigatie |
| Km. stand | 183379 km |
| Kenteken | ZP-099-T |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Wit |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1555 kg |
| Vermogen motor (kW) | 110 kW |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Gemiddeld verbruik | 6,2 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Verbruik stad | 7,2 l/100km |
| Verbruik snelweg | 5,5 l/100km |
| Cilinderinhoud | 1498 cc |
| Bekleding | Stof |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 198 km/u |
| CO2-emissie | 140 g/km |
Dealernaam
Kragt Auto's
Adres
Weerdhuisweg 11
Postcode
8152DN
Plaats
Lemelerveld