Volkswagen Multivan
1.4 eHybrid L2H1 Style NL-auto/1e eig/trekhaak
| Merk | Volkswagen |
|---|---|
| Model | Multivan |
| Bouwjaar | 28 sep 2022 |
| Type | 1.4 eHybrid L2H1 Style NL-auto/1e eig/trekhaak |
| Km. stand | 65229 km |
| Kenteken | R-922-JX |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Personenvervoer |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Oranje |
| APK bij aflevering | Ja |
| Massa | 2035 kg |
| Vermogen motor (kW) | 160 kW |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Gemiddeld verbruik | 1,8 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Cilinderinhoud | 1395 cc |
| Bekleding | Stof |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 192 km/u |
| CO2-emissie | 34 g/km |
Dealernaam
Autobedrijf Peter Janssen
Adres
Kelvinstraat 2
Postcode
6003DH
Plaats
Weert
| Merk | Volkswagen |
|---|---|
| Model | Multivan |
| Bouwjaar | 28 sep 2022 |
| Type | 1.4 eHybrid L2H1 Style NL-auto/1e eig/trekhaak |
| Km. stand | 65229 km |
| Kenteken | R-922-JX |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Personenvervoer |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Oranje |
| APK bij aflevering | Ja |
| Massa | 2035 kg |
| Vermogen motor (kW) | 160 kW |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Gemiddeld verbruik | 1,8 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Cilinderinhoud | 1395 cc |
| Bekleding | Stof |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 192 km/u |
| CO2-emissie | 34 g/km |
Dealernaam
Autobedrijf Peter Janssen
Adres
Kelvinstraat 2
Postcode
6003DH
Plaats
Weert