Volkswagen ID.4
First 77 kWh|SOH90,8%|ACC|PDC|CAM|STUUR/STOELVERW|
| Merk | Volkswagen |
|---|---|
| Model | ID.4 |
| Bouwjaar | 30 dec 2020 |
| Type | First 77 kWh|SOH90,8%|ACC|PDC|CAM|STUUR/STOELVERW| |
| Km. stand | 126557 km |
| Kenteken | K-219-LP |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Grijs |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 2024 kg |
| Vermogen motor (kW) | 150 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Bekleding | Half leder / alcantara |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 160 km/u |
Dealernaam
Autoplaza Dordrecht
Adres
Madame Curiestraat 22
Postcode
3316GN
Plaats
Dordrecht
| Merk | Volkswagen |
|---|---|
| Model | ID.4 |
| Bouwjaar | 30 dec 2020 |
| Type | First 77 kWh|SOH90,8%|ACC|PDC|CAM|STUUR/STOELVERW| |
| Km. stand | 126557 km |
| Kenteken | K-219-LP |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Grijs |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 2024 kg |
| Vermogen motor (kW) | 150 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Bekleding | Half leder / alcantara |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 160 km/u |
Dealernaam
Autoplaza Dordrecht
Adres
Madame Curiestraat 22
Postcode
3316GN
Plaats
Dordrecht