Volkswagen ID. Buzz Cargo
Bedrijfswagens Bulli 4Motion 340 pk
| Merk | Volkswagen |
|---|---|
| Model | ID. Buzz Cargo |
| Bouwjaar | 1 jan 2026 |
| Type | Bedrijfswagens Bulli 4Motion 340 pk |
| Km. stand | 1 km |
| Kenteken | Onbekend |
| Type auto | Bedrijfsauto |
| Carrosserie | Overig |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Zwart |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 2496 kg |
| Vermogen motor (kW) | 250 kW |
| Bekleding | Stof |
| Topsnelheid | 160 km/u |
Dealernaam
Bourguignon Leeuwarden B.V.
Adres
Jupiterweg 15
Postcode
8938AD
Plaats
Leeuwarden
| Merk | Volkswagen |
|---|---|
| Model | ID. Buzz Cargo |
| Bouwjaar | 1 jan 2026 |
| Type | Bedrijfswagens Bulli 4Motion 340 pk |
| Km. stand | 1 km |
| Kenteken | Onbekend |
| Type auto | Bedrijfsauto |
| Carrosserie | Overig |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Zwart |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 2496 kg |
| Vermogen motor (kW) | 250 kW |
| Bekleding | Stof |
| Topsnelheid | 160 km/u |
Dealernaam
Bourguignon Leeuwarden B.V.
Adres
Jupiterweg 15
Postcode
8938AD
Plaats
Leeuwarden