Volkswagen California
Ocean eHybrid 4MOTION, Trekhaak, Luifel, Camera
| Merk | Volkswagen |
|---|---|
| Model | California |
| Bouwjaar | 28 apr 2025 |
| Type | Ocean eHybrid 4MOTION, Trekhaak, Luifel, Camera |
| Km. stand | 29882 km |
| Kenteken | KBK-52-J |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Overig |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Wit |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 2467 kg |
| Vermogen motor (kW) | 180 kW |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Cilinderinhoud | 1498 cc |
| Topsnelheid | 200 km/u |
Dealernaam
Autohoutum
Adres
De Vlonder 7
Postcode
5427DB
Plaats
Boekel
| Merk | Volkswagen |
|---|---|
| Model | California |
| Bouwjaar | 28 apr 2025 |
| Type | Ocean eHybrid 4MOTION, Trekhaak, Luifel, Camera |
| Km. stand | 29882 km |
| Kenteken | KBK-52-J |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Overig |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Wit |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 2467 kg |
| Vermogen motor (kW) | 180 kW |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Cilinderinhoud | 1498 cc |
| Topsnelheid | 200 km/u |
Dealernaam
Autohoutum
Adres
De Vlonder 7
Postcode
5427DB
Plaats
Boekel