Volkswagen Arteon
Shooting Brake 2.0 TSI R-Line Business+
| Merk | Volkswagen |
|---|---|
| Model | Arteon |
| Bouwjaar | 8 mei 2021 |
| Type | Shooting Brake 2.0 TSI R-Line Business+ |
| Km. stand | 159719 km |
| Kenteken | L-128-DD |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Stationwagon |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Grijs |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1525 kg |
| Vermogen motor (kW) | 140 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 6,0 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Verbruik stad | 7,4 l/100km |
| Verbruik snelweg | 5,1 l/100km |
| Cilinderinhoud | 1984 cc |
| Bekleding | Leder |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 233 km/u |
| CO2-emissie | 136 g/km |
Dealernaam
Goedman Automotive
Adres
Zijde 450
Postcode
2771GA
Plaats
Boskoop
| Merk | Volkswagen |
|---|---|
| Model | Arteon |
| Bouwjaar | 8 mei 2021 |
| Type | Shooting Brake 2.0 TSI R-Line Business+ |
| Km. stand | 159719 km |
| Kenteken | L-128-DD |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Stationwagon |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Grijs |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1525 kg |
| Vermogen motor (kW) | 140 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 6,0 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Verbruik stad | 7,4 l/100km |
| Verbruik snelweg | 5,1 l/100km |
| Cilinderinhoud | 1984 cc |
| Bekleding | Leder |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 233 km/u |
| CO2-emissie | 136 g/km |
Dealernaam
Goedman Automotive
Adres
Zijde 450
Postcode
2771GA
Plaats
Boskoop