Triumph Speed Twin
| Merk | Triumph |
|---|---|
| Model | Speed Twin |
| Bouwjaar | 16 dec 2020 |
| Km. stand | 13000 km |
| Kenteken | 55-MT-KK |
| Carrosserie | Naked bike |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Rood |
| Massa | 207 kg |
| Vermogen motor (kW) | 71 kW |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Gemiddeld verbruik | 4,8 l/100km |
| Cilinderinhoud | 1200 cc |
Dealernaam
Doornekamp Motorsport
Adres
De Wel 30
Postcode
3871MV
Plaats
Hoevelaken
| Merk | Triumph |
|---|---|
| Model | Speed Twin |
| Bouwjaar | 16 dec 2020 |
| Km. stand | 13000 km |
| Kenteken | 55-MT-KK |
| Carrosserie | Naked bike |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Rood |
| Massa | 207 kg |
| Vermogen motor (kW) | 71 kW |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Gemiddeld verbruik | 4,8 l/100km |
| Cilinderinhoud | 1200 cc |
Dealernaam
Doornekamp Motorsport
Adres
De Wel 30
Postcode
3871MV
Plaats
Hoevelaken