Toyota ProAce
Shuttle 1.5 D-4D Navigator Long
| Merk | Toyota |
|---|---|
| Model | ProAce |
| Bouwjaar | 26 feb 2021 |
| Type | Shuttle 1.5 D-4D Navigator Long |
| Km. stand | 164768 km |
| Kenteken | K-480-KP |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Personenvervoer |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Grijs |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1635 kg |
| Vermogen motor (kW) | 88 kW |
| Aantal zitplaatsen | 9 |
| Gemiddeld verbruik | 4,8 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Verbruik stad | 5,2 l/100km |
| Verbruik snelweg | 4,6 l/100km |
| Cilinderinhoud | 1499 cc |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 160 km/u |
| CO2-emissie | 128 g/km |
Dealernaam
Bensi-Amar Auto's
Adres
Vierlinghweg 38
Postcode
4612PN
Plaats
Bergen op Zoom
| Merk | Toyota |
|---|---|
| Model | ProAce |
| Bouwjaar | 26 feb 2021 |
| Type | Shuttle 1.5 D-4D Navigator Long |
| Km. stand | 164768 km |
| Kenteken | K-480-KP |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Personenvervoer |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Grijs |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1635 kg |
| Vermogen motor (kW) | 88 kW |
| Aantal zitplaatsen | 9 |
| Gemiddeld verbruik | 4,8 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Verbruik stad | 5,2 l/100km |
| Verbruik snelweg | 4,6 l/100km |
| Cilinderinhoud | 1499 cc |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 160 km/u |
| CO2-emissie | 128 g/km |
Dealernaam
Bensi-Amar Auto's
Adres
Vierlinghweg 38
Postcode
4612PN
Plaats
Bergen op Zoom