Toyota Prius
2.0 Plug-in HYBRID 220 EXECUTIVE
| Merk | Toyota |
|---|---|
| Model | Prius |
| Bouwjaar | 22 okt 2024 |
| Type | 2.0 Plug-in HYBRID 220 EXECUTIVE |
| Km. stand | 10639 km |
| Kenteken | KBJ-11-P |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Hatchback |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Zwart |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1530 kg |
| Vermogen motor (kW) | 162 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Uitstoot klasse | 6d-TEMP |
| Cilinderinhoud | 1987 cc |
| Bekleding | Stof |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 177 km/u |
| CO2-emissie | 11 g/km |
Dealernaam
van Leussen Dalfsen
Adres
Kampmansweg 6
Postcode
7722RV
Plaats
Dalfsen
| Merk | Toyota |
|---|---|
| Model | Prius |
| Bouwjaar | 22 okt 2024 |
| Type | 2.0 Plug-in HYBRID 220 EXECUTIVE |
| Km. stand | 10639 km |
| Kenteken | KBJ-11-P |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Hatchback |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Zwart |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1530 kg |
| Vermogen motor (kW) | 162 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Uitstoot klasse | 6d-TEMP |
| Cilinderinhoud | 1987 cc |
| Bekleding | Stof |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 177 km/u |
| CO2-emissie | 11 g/km |
Dealernaam
van Leussen Dalfsen
Adres
Kampmansweg 6
Postcode
7722RV
Plaats
Dalfsen